R Project Eğitimleri

r project eğitim

 

R Project Eğitimlerimiz

İSTMER bünyesinde R Project uygulamalı ve farklı bilimsel alanlara özgü çok sayıda veri bilimi ve istatistiksel veri analizi eğitimleri sunulmaktadır. R Project eğitimleri için bünyemizde verdiğimiz temel kurs seçenekleri şunlardır:

          1) R Programlama Dili ile Uygulamalı Temel Seviye İstatistiksel Veri Analizi ve                                                     Veri Görselleştirme Eğitimi

            2) R Programlama Dili ile Uygulamalı İleri Seviye İstatistiksel Veri Analizi ve                                                         Veri Görselleştirme Eğitimi

            3) R Programlama Dili ile Uygulamalı Veri Madenciliği Eğitimi

            4) R Project ile Uygulamalı Yapısal Eşitlik Modellemesi Eğitimi

Söz konusu R Project eğitimi seçeneklerinin yanı sıra tıp, hemşirelik, eğitim bilimleri gibi bilimsel alanlarda özelleşmiş eğitimler de hazırlamaktayız.

Kursiyerlerimize R Project eğitimleri sonrası danışmanlık desteğimiz ve vaka analizi uygulamalarımız ile eşsiz bir gelişim imkanı sunuyoruz.

Özel ve bireysel eğitim seçenekleri dahilinde, R Project eğitimlerimize veri bilimi ve istatistiksel analiz uygulamaları konularında uzmanlaşmak isteyen tüm araştırmacıları bekliyoruz.

Eğitim Talebiniz mi var ?